AK Parti Aybastı’da Görücüye Çıktı
‘’ Cumartesi Günü Yapılan Mitingde Muhteşem Kalabalık AK Parti Adayı Beytullah Geçtan İle Buluştu ‘’
31 Mart Yerel Seçimlerine hız kesmeden devam eden AK Parti geçen hafta Cumartesi günü görücüye çıktı. Aybastı ilçe meydanında yapılan mitinge binlerce Aybastılı vatandaş katıldı. AK Parti Adayı Beytullah Geçtan’a sevgi seli oluştu. Encümen adayları ile birlikte kürsüye çıkan Beytullah Geçtan sözlerine ‘’ Ey Aybastı bu meydan bu kadar insanı bir arada görecek miydi? Hoş geldiniz ‘’ diyerek başladı.
25 yıllık memuriyet hayatında birçok projeyi hayata geçiren ve Aybastı’da AK Parti hükümeti ile birlikte okullaşmanın yolunu açan Beytullah Geçtan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile memurluktan istifa ederek emre uyup ilçesine aday adayı olarak geldi. Aday adaylığı sürecinden sonra aday olarak seçmenin karşısına çıkan Geçtan ilçe genelinde kabul gördü ve samimi yaklaşımı ile siyaset arenasında kendisini hızlı bir şekilde tanıttı. 21 mahallede yaptığı toplantılarda tek tek projelerini anlatan Geçtan vatandaşlar ile gönül bağını da kurdu.
Cumartesi günü yapılan miting ile görücüye çıkan Beytullah Geçtan’a yoğun ilgi vardı. Aybastı’da unutulmayacak bir kalabalığa hitap eden Geçtan ‘’ Sayın Cumhurbaşkanım bize güvendi ve Aybastı sana emanet dedi, ben de sizlere güveniyorum ‘’ dedi. Miting boyunca mitingi izlemeye gelen vatandaşlar tarafından sloganlar atıldı. Güzel görüntülerin oluştuğu mitingden AK Parti Adayı Beytullah Geçtan tam not alarak ayrıldı.
  Etiketler