AK Parti Belediye Başkan Adayı Beytullah Geçtan;
AK Parti Belediye Başkan Adayı Beytullah Geçtan 31 Mart Yerel seçimleri ile ilgili seçim kampanyası çalışmalarını başlattı. İlçenin çeşitli mahallelerinde vatandaşlar ile buluşan Beytullah Geçtan projelerini de anlatıyor. Aybastı ile ilgili genel sorunları ortadan kaldıracak projeleri olduğu söylenen Geçtan’ın ilerleyen günlerde projeleri görselleri ile birlikte tüm Aybastılılara duyuracağı belirtildi.
Vatandaşların yeni adaya karşı yaklaşımları samimi olurken yaptığı ziyaretlerde ve sohbetlerde de AK Parti adayı Beytullah Geçtan’ın da samimi yaklaşımları dikkat çekiyor. AK Parti adayı ve teşkilatı olarak barış içerisinde bir seçim süreç geçirmek istediklerini belirten Beytullah Geçtan yaptığı açıklamada;
‘’ Aybastı’da hepimiz birlikte el ele yaşayacak, sorunlarımıza ve dertlerimize birlikte çözümler üreteceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi Gönül Belediyeciliğini benimseyerek ötekileştirmeden, ayrıştırmadan bir bütün halinde ilçemizi el ele vererek yöneteceğiz. İlçemizin sorunlarının neler olduğu bellidir. Mahallelerimizin eksiklikleri ortadadır. Tümünü değerlendirerek çözüm yollarını projelendirdik. Bu projeler önümüzdeki günlerde değerli Aybastılı hemşehrilerimiz ile paylaşılacak.
Bu yola çıkma gayem; doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim, yaylasında gezdiğim topraklara daha etkin hizmet edebilmek, dua alabilmektir. Şehircilik ve Sosyal Belediyecilik anlamında Milli Eğitim camiası ve çeşitli STK’lar içerisinde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeyi Aybastı ilçemizin hizmetine sunmak, insanlarımıza ve ilçemize hizmetkar olmaktır. Bu göreve layık görüldüğüm takdirde ilçemizin 21 Mahallesine de aynı eşit mesafede sevgiyle bakacak, hizmetlerin adaletli dağılımı için gerekli çalışmaları hep birlikte yapacağız. Aybastı hepimizin. Hep birlikte daha güzel yarınlar göreceğiz inşallah. ‘’ dedi.