Aybastı AK Parti İlçe Başkanlığına Fazlı Eren Seçildi
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Aybastı İlçe Başkanlığına tek aday olarak delege karşısına çıkan Fazlı Eren yeniden seçildi.
16 Mart Cuma günü yapılan Ak Parti Aybastı 6. Olağan Kongresi AK Parti Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Uğur Çelenk, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 23. Dönem AK Parti Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, İlçe Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Ak Parti İlçe başkanları, Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı, Belediye Meclis Üyeleri, İl teşkilat üyeleri, İlçe Teşkilat üyeleri ve Aybastılıların yoğun ilgisiyle geniş bir katılımla gerçekleşti.
Geçici divan başkanlığını Halil Öz'ün yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından, kürsüye gelen AK Parti Aybastı İlçe Başkanı Fazlı Eren konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi.
AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Uğur Çelenk, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz 23. Dönem AK Parti Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, selamlama konuşması yaparak vatandaşlara ve delegelere hitap ettiler.
Tek aday olarak yapılan seçimin sonucundan AK Parti Aybastı İlçe Başkanlığına Fazlı Eren yeniden seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine ise Kamil Yediyıldız, Mustafa Aksoy, Emin Eren, Selman Kök, Hasan Doğan, Kemal Evin, Nafiye Kılıç, Cüneyt Sercan, Kemal Şık, Mehmet Fakiroğlu, Hüseyin İnanır, Erdoğan Özdemir, Hümeyra Güler Çelik ile Yakup Emsen seçildiler.