İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
 •  0452 714 23 58
 •  0452 714 23 58
 •  0541 401 04 52
Ordu Haberleri 01.09.2020, Son Güncelleme: 01.09.2020

Aybastı Belediye Başkanı GEÇTAN

15 Ay önce AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen ve görevi devralan Beytullah Geçtan kendi plan ve programına göre görevimizi yerine getiriyoruz. Milletin teveccühü ile AK Parti’den Aybastı tarihinde en fazla oy ile göreve gelen,5 yıl yani 60 ay boyunca Belediye emanet edilen Başkan Beytullah Geçtan 15 ay gibi kısa bir sürede yaklaşık 80 Milyonluk yatırımı ilçeye kazandırdık diyor.
Göreve geldiği günden bu güne kısa bir özetle süreci değerlendiren Geçtan; ‘’ Biz ekip olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere Meclis Üyelerimizden Teşkilatımıza kadar belirli bir program dahilinde yolumuza devam ediyoruz. Asli görevlerimizi yerine getirirken ilçemize ekstradan ne kazandırabiliriz bizim asıl derdimiz budur. Aybastı ilçemize kalıcı ve yararlı yatırımlar yapmak için ilk günkü aşkla, canla başla çalışmaya devam edeceğiz.
Göreve geldiğimiz andan itibaren Milletvekillerimiz Sayın Op. Dr. Şenel Yediyıldız, Sayın Metin Gündoğdu, Sayın Ergün Taşçı,  Büyükşehir Belediye Başkanımız, Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’in büyük destekleri ile birçok işe birlikte imza attık. El ele vererek birlikte yürüdüğümüz, ilçemize hizmet noktasında ortak akıl ile hareket ederek taşın altına elimizi birlikte koyduğumuz Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, AK Parti İl ve İlçe Başkanlarıma, Meclis Üyelerimize, Teşkilat Üyelerimize ve gönlünde Aybastı Sevdası yatan, emeği geçen tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Ayrıca bizim dev projemiz olan, emek harcadığımız, bölgemizi kalkındırmak adına olmazsa olmaz dediğimiz ve büyük gayretler ile hazırladığımız Bolaman Havzası Projemizde gecesini gündüzüne katarak çalışan Milletvekilimiz Sayın Op. Dr. Şenel Yediyıldız’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve projenin hazırlanmasından kabulüne kadar büyük rol oynayan Orman Yüksek Mühendisi Sayın İsmail Belen’e ilçem ve bölgem adına minnetlerimi sunuyorum.’’ Dedi.
Hizmetlerin bir kısmına değinen Belediye Başkanı Beytullah Geçtan yaklaşık 80 Milyonluk yatırımı ilçeye kazandırdık. 15 Ayda Aybastı ilçesinde yerel yönetim tarafından yapılan ve yapımına başlanan hizmetler şu şekilde açıklandı;
 • TOKİ ( 30 Milyonluk Yatırım )
 • Sanayi Sitesi ( 20 Milyonluk Yatırım )
 • Anadolu İmam Hatip Lisesi ( 14 Milyonluk Yatırım )
 • Yedaş Hat Yenileme ve Yer Altı Çalışmaları ( 7 Milyonluk Yatırım )
 • OSKİ ( 5 Milyonluk Yatırım )
 • Fen İşleri, Yol Yapımı ve Alt Yapı ( 7 Milyonluk Yatırım )
 • TKDK Desteği ( 2 Milyonluk Yatırım )
 • DOKA Desteği ( 1 Milyonluk Yatırım )

  Etiketler:

Çok Okunanlar