İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Aybastı Haberleri 26.11.2021, Son Güncelleme: 26.11.2021

Aybastı’da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

Belediye Başkanı Sayın Beytullah GEÇTAN , Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan ACU , İlçe protokolü, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenlerin katıldığı tören, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ACU tarafından Atatürk Anıtına sunulması ile başladı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk sunma töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla sona erdi...
Çelenk sunma töreninin ardından 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ nın okunmasıyla başladı.
Program Öğretmenlerimiz adına Matematik Öğretmenimiz Merve Piyancı nın konuşmasıyla devam etti.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin sahneye koyduğu şiir, monolog , video ve sololar salonda duygu yüklü anların yaşanmasına sebep oldu.
Mesleğe yeni başlayan öğretmenlerimiz ‘Öğretmenlik Yemini’ etti.
24 Kasım Öğretmenler Günü konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından ;
Kaymakam Sayın Şeyma AKTAŞ tarafından öğretmenler için hazırlattırılan pastanın kesilmesiyle kutlama programı son buldu.
Kutlama programına Kaymakam Sayın Şeyma AKTAŞ , Belediye Başkanı Sayın Beytullah GEÇTAN , siyasi parti temsilcileri, İlçe STK başkanları, daire amirleri, veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar