İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Aybastı Haberleri 15.10.2021, Son Güncelleme: 15.10.2021

Aybastı’da Her Yere Şantiye Kuruldu

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan AK Parti İlçe Başkanı Fazlı Eren ile birlikte çalışmaların başladığı alanları bu hafta yerinde inceledi. İncelemeler esnasında yüklenici firmalar da çalışmayı başlatacakları alanda Belediye Başkanı ile bir araya geldiler.

Yeni başlayan yatırımlar ile ilgili açıklamada bulunan Aybastı Belediye Başkanı Geçtan; “ Hamd olsun ilçemizin her yerinde bir şantiye var. Çalışmalarımıza aralık vermeden devam ediyoruz. Bazı yatırımlarda zamana ihtiyacımız oluyor. O süre dolduğu zaman da bugün görüldüğü gibi projelerimize hayat bulduracağımız alanlarla ilk kazmayı da vurarak çalışmalarımıza başlıyoruz.
Aybastı için çok önemli yatırımlar olmuştur, olacaktır. Atatürk Ortaokulumuzun, Gençlik Merkezimizin ve Dış Cephe Boyama çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. “ dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Fazlı Eren; “ Belediye Başkanımız Sayın Beytullah Geçtan ilçemize hizmet gelmesi yönünde güzel bir ivme kazandırdı. Birlikte bir çok işi başarı ile tamamlıyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere diğer birim ve kurumlarımız ile, partimiz ile koordineli bir şekilde işler ilerliyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın Gönül Belediyeciliği sloganı ile çıktığımız yolda Belediye Başkanımız ile bu anlayışa da Aybastı’da önem veriyoruz. Yatırımlardaki gayretli çalışmaları için Başkanımıza teşekkür ediyoruz. “ dedi.
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar