Aybastı'da Polis Haftası Törenle Kutlandı
Aybastı’da Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Yılı Atatürk Anıtı’na çelenklerin konulmasıyla başladı. Çelenk sunma törenine Aybastı Kaymakamı Refik Özsoy, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Aybastı İlçe Jandarma Komutanı, Siyasi Parti Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri de katıldılar.  
İlçe Emniyet Müdür V. Hüseyin Satan burada yaptığı konuşmada, mazisi şan ve şerefle dolu Türk polis Teşkilatı’nın 173. Hizmet yılını kutlamanın gurur ve heyecanını yaşadıklarını söyledi.
Çelenk sunma töreninin ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile birlikte, Aybastı Kaymakamı Refik Özsoy, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, siyasi parti ilçe başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ilçe Emniyet Müdürlüğüne geçerek burada hazırlanan üzerinde 'Türk Polis Teşkilâtı'nın 173. Kuruluş yıldönümünü kutlu olsun' yazılı pastayı birlikte kestiler.
Her sene düzenli olarak kutlanan Polis Haftasında bu sene de çeşitli etkinlikler Aybastı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanarak gerçekleştirildi.