Aybastı’da TOKİ Konutları Yapılacak
‘’ Aybastı Belediye Başkanı ve Aybastı Esnafı TOKİ meselesine sahip çıktı.’’
Aybastı’da yapılması planlanan 80 dairelik TOKİ konutlarında pürüzler ortadan kaldırıldı. Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar esnaflar ile yaptığı kahvaltı programında konuyu masaya yatırdı ve TOKİ’nin gelmesi için gerekli olan katılım esnaflar tarafından sağlandı.
Proje için çaba harcayan ve ilçeye kazandırılması yolunda uğraş veren Aybastı Belediyes Başkanı İzzet Gündoğar TOKİ Evleri için Aybastılı esnaflarla bir araya geldi. Az sayıda başvuru kaldığını belirten İzzet Gündoğar’ın talebine esnaflar karşılık verdiler. TOKİ’nin ilçeye gelmesi için esnafların içerisinden daireye yazılanlar oldu. Bu toplantının sonucunda da Aybastı TOKİ Konutlarının gelmesi için çıkan pürüzü halletti.
Gerekli başvuruların tamamlanmamasından sonra süreyi uzatma talebinde bulunan Aybastı belediye başkanıİzzet Gündoğar süreyi uzatmıştı. Bu süre içerisinde de TOKİ Konutları için gerekli olan şartları tamamlamayı başararak TOKİ’nin ilçeye gelmesini sağlamış oldu. Aybastılı esnaflara teşekkür eden İzzet Gündoğar TOKİ’nin inşaata başlayacağını duyurdu.