Aybastı'da Yol Çalışmaları Sürüyor
Gölköy Caddesi Sıcak Asfaltı Yenilendi
Karayolları 7. Şube Müdürlüğü tarafından Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar’ın aracılığıyla başlatılan sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Eski asfaltı sökülen Gölköy caddesi yolunun Aybastı çıkışına kadar sıcak asfaltı yenilendi.
Sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren Karayolları ekiplerinin yanı sıra Aybastı Belediyesi ekipleri de yolda kaldırım çalışmaları yaptılar. Belediye Başkanı Gündoğar çalışma alanını sık sık ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. İlçenin belirli alanlarında bu tür çalışmaların devam edeceğini bildiren İzzet Gündoğar ilçede yol ve alt yapı sorunlarının bitirilmesi yönünde çalışmaları da hızlandıracaklarını belirtti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Lise Caddesini Tamamladı
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Lise Caddesinde başlatılan alt yapı ve parke yenileme çalışmaları tamamlandı. Eski halinden rahatsız olan vatandaş ve esnaflar çalışmaların sonunda rahata kavuştular. Halı deseni görselini andıran caddede oturan vatandaşlar ve esnaflar biraz çile çektiklerini fakat sonucun muhteşem olduğunu dile getirdiler. Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen yolun kullanımı da kolaylaştı.
Cadde üzerindeki ev sahipleri ve esnaflar ‘’Bu güzel hizmet için Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ekibine teşekkür ediyoruz’’ dediler.

Fatih Mahallesi – Armutlu Yolu Tamamlandı
Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Şube tarafından Aybastı’da başlatılan ve devam eden çalışmalar tamamlanıyor. Fatih Mahallesi – Armutlu Mahallesi arasındaki yolun sıcak asfalt yapım çalışmalarına başlanarak tamamlandı.
Bir süre duraksayan yol çalışmaları Engin Tekintaş’ın göreve gelmesi ile tekrar başlayarak sıcak asfalt dökme işlemleri tamamlandı. Geçen hafta ilçeye gelen Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar sürerken ara ara trafiğe kapanan mahalle yollarına sıcak asfalt döküldükten sonra sürücüler de rahatladı. Aybastı’nın en uzak mahallelerinden biri olan ve en yoğun nüfusa sahip mahallelerin içerisinde yer alan Armutlu mahallesine ulaşım daha da konforlu hale geldi.
 
  Etiketler