Aybastı Devlet Hastanesine Uzman Doktor Atamaları Yapıldı
Genel Cerrahi Uzmanı, Dahiliye Uzmanı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, doktorlar göreve başladılar. Ataması yapılan Kadın Doğum Uzmanı da birkaç gün içerisinde göreve başlayacak.
2018 yılında yeni hizmet binasına kavuşan Aybastı Devlet Hastanesi C Sınıfı statüsünde olmasa da fiziki şartlara uygun içinde Uzman Doktorları kapsayan donanımlı hastanemize geç de olsa Uzman Doktor atamaları yapılmaya başlandı. 
Ak Parti Ordu Milletvekili Ve Hemşerimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi Sağlık Grup Başkanı Operatör Doktor Şenel Yediyıldız’ın girişimleriyle Aybastı Devlet Hastanesine Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Ayhan Yıldırım, İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı Dr. Serkan Günaydın ve Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Ali Erdem Kekül atamaları yapılıp Aybastı Devlet Hastanesinde göreve başladılar. Ve ayrıca Kadın Doğum ve Hastalıkları Uzmanının ataması yapılmış olup birkaç gün içerinde hasta kabulüne başlayacaktır.
Aybastı halkının ortak talebi olan Aybastı Devlet Hastanesine Uzman Doktorların atanması olumlu bir gelişmedir. Umarız hemşerimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi Sağlık Grup Başkanı Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız sayesinde önümüzdeki aylar ve yıllarda Uzman Doktorlar gelmeye devam eder.
 
  Etiketler