Aybastı Kaymakamı Özsoy Muhtarlarla Buluştu
Aybastı Kaymakamı Refik Özsoy, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek geride bırakılan 2017 yılında yapılan çalışmaları değerlendirip, sorunları dinledi. Özsoy, “Ben herkese teşekkür ediyorum. 2018’de hizmet kalitemizi daha da yükselteceğiz” dedi.
Aybastı’da yapılan yatırımları takip eden, mahallelerde bire bir ziyaretler ile vatandaşları dinleyen, esnafın sorun ve problemlerine hakim olan Refik Özsoy 2018 yılının ilk mahalle toplantısını muhtarlar ile gerçekleştirdi.
Toplantıda muhtarların kimliklerinin değişeceği açıklanırken, 2017 yılında meydana gelen olaylar ve 2018 yılında yapılacaklar ele alındı.
Toplantıya Aybastı İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Ahmet Yüce, Aybastı İlçe Emniyet Amiri Hüseyin Satan, daire amirleri ve muhtarlar katıldı. Aybastı İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Ahmet Yüce ve Aybastı İlçe Emniyet Amiri Hüseyin Satan, 2017 yılında sorumluluk bölgelerinde meydana gelen olaylar ve 2016 ile orantıları hakkında bilgi verdi.
Aybastı'da tüm kurumların özverili ve birbirleri ile bağlantılı bir şekilde görev yaptığını ifade eden Kaymakam Özsoy, “Jandarma, emniyet, belediyelerimiz, muhtarlarımız ve halkımız el ele vererek örnek bir uyum sergilemekteyiz. Ben herkese teşekkür ediyorum. 2018’de hizmet kalitemizi daha da yükselteceğiz. Eğitim konusunda ciddi çalışmalar yapıyoruz. Halkımıza en kaliteli hizmeti götürme konusunda gayretli bir şekilde çalışıyoruz” dedi.