Aybastı Saadet Partisi İlçe Başkanı Osman Sesli;
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Türkiye siyasetine damga vurdu. Son olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylığı açıklanan Saadet Partisi Genel Başkanı il ve ilçe teşkilatlarını harekete geçirdi. Hedef bir milyon imza diyerek 4 Mayıs – 9 Mayıs tarihleri arasında tüm vatandaşları seçim kuruluna imza vermek üzere davet etti.
Aybastı Saadet Partisi İlçe Başkanı Osman Sesli Aybastı’da seçim çalışmalarına start verdi. Gazetemizi ziyaret eden Osman Sesli; ‘’ Bilge Başkan Sayın Temel Karamollaoğlu ile Cumhurbaşkanlığı yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Tüm vatandaşlarımız şunu bilsinler ki Sayın Genel Başkanımız ‘’Peşinde Sadıklarla Geliyor’’ dedi. Türkiye üzerinde yaşanan oyunlara da değinen Osman Sesli ‘’ Mücadele, Hak Yiyenlerle, Hakkı Yenenler Arasındadır’’ diyerek tüm Saadet Partilileri tek çatı altında birleşmeye davet etti.
Osman Sesli’nin gazetemize yapmış olduğu açıklamaların bir bölümü şu şekildedir;
‘’ Herkes biliyor ve görüyor ki şahısların değil, ilkelerin mücadelesini veriyoruz. Biz bu yolda kardeşlik için ter akıtacağız. Cennet Mekan Mücahid Erbakan Hocamızın bizlere bıraktığı emaneti yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya kurmak için yüceltmeye talibiz. Sayın Genel Başkanımızın da söylediği üzere AKILDAN, ADALETTEN, AHLAKTAN, ADANMIŞLIKTAN ASALETTEN TAVİZ VERMEDEN, YOLSUZLUĞA, YANDAŞLIĞA, YALAKALIĞA, YASAĞA, YAĞMAYA ASLA İZİN VERMEDEN 3 yıl içerisinde Türkiye’yi ayağa kaldıracağız. ‘’ dedi.
İttifak hakkında ise; İttifak %0 (yüzde sıfır) baraj için yapılmıştır. Seçimlerde herkes kendi amblemi üzerine oyunu verecek ve güçlü bir parlamento kurulmuş olacaktır.
  Etiketler