Aybastı Spor Hedeflediği Başarıyı Yakaladı
Her sezon zor şartlara rağmen amatör ligde mücadele eden Aybastı Spor bu sezon hedeflediği başarıyı yakalayarak Play-off mücadelelerine girmeye hak kazandı.
Sezon başında hedefin Play-off olduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Ahmet Vural Yılmaz konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Gazetemize yapmış olduğu açıklamada; ‘’ Aybastı Spor Aybastıli iş adamlarının ve futbol severlerin desteği ile sezonu tamamlayan bir takımdır. Bu sezon hedeflediğimiz play-off turuna kalma hedefimize ulaştık. Çok mutluyuz. Başarı devamı gelince daha mutlu, daha huzurlu ve daha dirençli olacağız. İyi bir takımımız var. Herkesin birbiri ile samimiyet içerisinde olduğu bir sezon geçirdik. Amatör ligde mücadele etmek gerçekten çok zor. Şartlar ve imkanlar bazı şeylerin gelişmesine zemin hazırlamıyor. Büyük bir ilçeyi arkasına alarak yoluna devam eden Aybastı Spor tarihine bir başarı daha yazılıyor. Play-off oynamak bir başarıdır. Play-off turundan çıkmak ise bizim için çok çok büyük bir başarı olacaktır. Takımımıza güveniyoruz.’’ Dedi.
Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Aybastıspor'un Play Of müsabakalarındaki ilk rakibi belli oldu.  Aybastıspor Play Of çeyrek final ilk mücadelesini Soyaspor ile 18 Mart Pazar günü saat 13:00'de Ordu Karşıyaka stadında yapacak.
Aybastıspor Soyaspor'u elediği takdirde yarı finalde Esnafspor ile 21 Mart Çarşamba günü karşılaşacak.
 
  Etiketler