Aybastılı Vatandaşlardan Araç Sürücülerine Tepki
Aybastı Belediyesi ve Karayollarının ortaklaşa yaptığı Aybastı Şehir içi asfalt çalışmalarının bayramdan dolayı idari tatile girilmesi ve hava şartlarından yapımın uzamasından dolayı ilçede trafik açısından karmaşa yaşanıyor. Zamanlanın uymaması, Bayramın da asfaltın söküldüğü günlere denk gelmesi ana cadde üzerindeki işyeri sahiplerine, ev sahiplerine ve vatandaşlara zor günler yaşattı.
İlçede tek cadde üzerinde akan trafik Aybastı’nın yoğun olduğu dönemlerde büyük sıkıntılar çıkarıyor. Vatandaşların araç sahiplerine bu günlerde tepkileri daha çok arttı. Bir türlü akmak bilmeyen trafik ilçede zor zamanlar yaşatsa da sürücülerin duyarsızlığı Aybastılıları çileden çıkarmaya yetti. Asfaltın döküldüğü şu günlerde bile çalışan araçlara müsaade etmemeye devam eden araç sürücüleri trafiği felç ediyor. Aybastı Belediyesi Zabıta ekibi ve Trafik Polisleri de yetersiz kalıyor.
Sürücülerin ise vurdum duymaz hareketleri, trafiğin akışını engelleyen ve tıkayan davranışları Ayabastılı vatandaşın ve esnafın zor zamanlar yaşaması için yeterli oldu.
  Etiketler