İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Aybastı Haberleri 27.12.2019, Son Güncelleme: 27.12.2019

Belediye Başkanı Beytullah Geçtan 9 Aylık Süreci Değerlendirdi

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan 31 Mart yerel seçimlerinden sonra tarihi bir oy oranı ile devraldığı Belediyenin hizmetleri ve gelecek ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Gazetemize gelerek hem bizleri ziyaret eden hem de bazı açıklamalar yapan Beytullah Geçtan “ Aybastı için canla başla, gece gündüz demeden çalışacak, devlet bünyesinde bulunan ve bir iğne dahi olsa ilçemize kazanım sağlayacağımız hangi kapı varsa tek tek çalacağız.” Dedi.

Belediye olarak göreve geldiğinden bu zamana kadar birçok alanda çalışmalar yapıldığını, Aybastı için önemli olan projelerin hayata geçirilmesi için büyük adımlar atıldığını, 2020 yılında bunların somut olarak önümüzde olacağını belirten Başkan Geçtan şunları söyledi;

“ Göreve geldiğimizde ilk hedefimiz kurumsal kimliği olan bir Aybastı Belediyesini hayata geçirmekti. Vatandaşa sorun çıkaran değil vatandaşın işlerini çözüme kavuşturan bir belediyecilik anlayışı ile bu yola başladık. Allah’a şükürler olsun bu zamana kadar yasalar ve kanunlar çerçevesinde tüm vatandaşlarımıza yardımcı olduk. Milleti yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar