Belediye Başkanı İzzet Gündoğar Esnaflarla Veda Ziyaretlerinde
10 yıl Ak Partiden Belediye Başkanı Adayı olan ve iki dönem Aybastı İlçesinde Belediye Başkanlığı görevini başarı ile tamamlamak üzere olan İzzet Gündoğar ilçe esnafını gezerek veda ziyaretlerinde bulunmakta.
Gündoğar Belediye Başkanlığı sürecinde ilçesinde kamu görevi yapan yerel medyanın önemini bilen 10 yıllık süreç de basınla ilçenin sorunlarını ve sıkıntılarını birlikte istişare eden, paylaşan bir Belediye Başkanı olarak arşivlere girmiş bulundu. Tarihe tanıklık eden, Aybastı Gözlem Gazetesini veda ziyaretinde ilçe esnaflarıyla tek tek ziyaretlerde bulunduğunu, gazetenize de ilçenin sesi kulağı olduğunuz için İmtiyaz sahibi M. Zeki Özer ve gazete çalışan emekçilerine teşekkür etti.
Gazetemizi ziyarette: Aybastı Gözlem gazetesi İmtiyaz Sahibi M. Zeki Özer’de Ordu ilçelerinde en çalışkan Belediye Başkanı olduğunuzu, 10 yılı başarılı bir şekilde tamamladığınızdan dolayı Aybastı halkı adına Belediyenin imkanları doğrultusunda 10 yıl zarfında başta kurumsallaşma kimliği, tüm mahalle ve köylerin kesintisiz çöplerinin toplanması, Aybastı’yı kurtaracak Perşembe Yaylasına verdiğiniz önem Parke ile tanışma, çamurdan kurtulma, Ordu Valiliği ile köprü kurup yayla da tadilat ve iyileştirme, Aybastı Perşembe Yaylasının tanıtılması ve kendisini aşmasını ticaret merkezi haline gelmesinde emek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum dedi.
 
  Etiketler