Belediye Başkanı İzzet Gündoğar Yayla Esnafı Bir Araya Geldi
24 Nisan Pazartesi günü Perşembe Yaylasında bulunan Yurdal ve Cemal Aydoğan’a ait yeşil yayla ızgara ocağında verilen kahvaltıda Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ve Yayla esnafı bir araya geldi.
Yeşil Yayla Izgara Ocağı sahipleri tarafından verilen kahvaltıya katılan Belediye Başkanı Gündoğar yayla esnafı ile fikir alışverişinde bulundu. Gerekli kuralları da tekrar dile getiren İzzet Gündoğar ‘’ Bu sene daha dikkatli, daha titiz, daha temiz olacağız ve kurallara daha fazla uyacağız’’ diyerek esnafı uyardı. Yaylada bulunan tüm iş yerlerinde fiyat listelerinin bulunmasının zorunlu olduğunu, gelen müşterinin ne yerse ne ödeyeceğini o listelerden görmesi gerektiğini söyledi. Aybastı Belediyesi Zabıta Amirliğinin de bu konuda incelemelerde bulunacağı uyarısını kendisi yapmış oldu. Fiyat üzerine bir başka meseleye daha değinen Başkan İzzet Gündoğar manda yoğurdu, salata gibi ekstra ürünlerin fiyatlarının çok aşırı olduğunu gerektiği kadar alınmasını istedi. Müşterilerin büyük kısmının bu konulardan şikayetçi olduğunu esnafa bildirdi. Temizlik konusunda da yine zabıta ekiplerinin incelemeleri sık sık yapacağı bildirildi.
Yayla esnafının da görüşünün alındığı kahvaltı programı karşılıklı istişareler içerisinde devam etti. Kahvaltı sonrası toplu fotoğraf çekilerek Belediye Başkanı İzzet Gündoğar tüm yayla esnafına teşekkür etti.