Beytullah Geçtan İlk Toplantısını Armutlu’da Yaptı
‘’ Armutlu Mahallesindeki Temel Sorunlar Çözüme Kavuşacak ‘’
Mahalle toplantılarına başlayan Beytullah Geçtan ilk toplantısını Armutlu Mahallesi Hamastos mevkiindeki vatandaşları ile yatı. Oldukça yoğun bir katılımın olduğu toplantıda ilçe başkanı Fazlı Eren, Armutlu Mahallesi 1. Sıra Encümen adayı Hüseyin İnanır, Maliyeden emekli Encümen Adayı Hüseyin Bülbül, diğer encümen adayları, parti yönetim kurulundan üyeler de katıldılar.
Armutlu mahallesinde yapılan toplantıda vatandaşın taleplerini dinleyen Beytullah Geçtan sorunların çözüme kavuşmayacak bir durumda olmadığını, sorunların çözümleri için mahalleden 1. Sıra encümeni olan Hüseyin İnanır ile birlikte yoğun çaba harcayacaklarını bildirdi. Belediye Başkan Adayı Geçtan bölgede nüfusu tutmanın yollarını arayacaklarını, hayvancılığın geliştirilmesi için uğraşacaklarını ve armutlu bölgesinde bulunan alt yapı ve yol problemlerini çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
Yapılan toplantıdan memnun kalan Armutlu Mahallesi sakinleri de taleplerini tek tek AK Parti adayı Beytullah Geçtan’a bildirerek sorunlarının çözülmesini istedi.