Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş Aybastı’yı Ziyaret Etti
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. 19 ilçeyi de ziyaret etmeyi planlayan Engin Tekintaş Aybastı’da vatandaşlarla, esnafla ve partilileri ile buluştu. Aybastı ziyaretinde İlçe Kaymakamı Yusuf Beran Vuran’ı makamında ziyaret eden Engin Tekintaş’a Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar da eşlik etti.
Esnaf ziyaretlerini Aybastı AK Parti teşkilatı yönetim kurulu ile ve Aybastı Belediye Başkanı ile yapan Engin Tekintaş vatandaşlarla da selamlaştı. Aybastı ziyareti çerçevesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültür Sarayı yapılmak amacıyla boşaltılan ve hafriyatı alınan arsa da incelendi. Yarım kalan hizmetler hakkında bilgiler Engin Tekintaş’a söylendi. Aybastı Belediye Başkanlığı makamında Belediye çalışmalarını da inceleyen Tekintaş, Belediye Başkanı İzzet Gündoğar’dan gerekli bilgileri aldı.
Aybastı ziyareti ile ilgili açıklama yapan Tekintaş; ‘’ Bugün Canik Dağları'nın merkezi Aybastı ilçemizdeyiz. Doğası ve yaylaları ile ayrı güzelliğe sahip Aybastı ilçemizde hemşehrilerimiz ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlçemizde bizleri sevgi ve muhabbetle kucaklayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Şimdi de Aybastı Belediye Başkanımız değerli kardeşimiz Sayın İzzet Gündoğar’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarla ilgili İstişarelerde bulunacağız. Eksikliklerimiz karşılıklı olarak birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanacaktır. Perşembe Yaylası gibi bir yaylaya sahip olan Aybastı bizim için çok önemli bir yere sahiptir. Önümüzdeki süreçte hizmetlerimiz devam edecektir. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum. ‘’ dedi.
Aybastı Belediyesinde yapılan istişare toplantısının ardından ilçeden ayrılan Engin Tekintaş sosyal medya hesabından da tüm Aybastılılara teşekkür etti.