İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Aybastı Haberleri 19.11.2021, Son Güncelleme: 19.11.2021

Büyükşehir Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kış ayı öncesi asfalt ve beton yol çalışmalarına hız verdi. 19 ilçenin mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya kavuşturmak için yoğun bir mesai harcayan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Aybastı ilçesinin Hisarcık mahallesinde beton yol çalışması başlattı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçe merkezlerinden, kentin en uçtaki yerleşim yerlerine kadar vatandaşları sağlıklı ve konforlu yollarla buluşturmak için çalıştıklarını söyledi.
 
 Aybastı Hisarcık Mahalle Yolu Betonla Buluşuyor
 
Başkan Güler, “Kış mevsimi öncesi ekiplerimiz ilçelerimizde arı gibi çalışıyor. 19 ilçemizde sürdürülen planlı ve programlı çalışmalarla birlikte, sorunları bir bir çözmek için yoğun bir çalışma sürdürüyoruz. Bu kapsamda, Aybastı ilçemize bağlı Hisarcık Mahallesi’ni Gölköy Karayoluna bağlayan güzergahta, 2 kilometre beton yol çalışması başlattık. Vatandaşlarımıza standardı yüksek, konforlu yollar sunmak için çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.
 
Vatandaşlardan Başkan Güler’e Teşekkür
 
Hisarcık Mahallesi sakinleri ise “Yolumuz yıllardır, toz ve çamur içerisindeydi. Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in sayesinde artık, toz ve çamurdan kurtulacağız. Desteklerinden dolayı başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar