İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Ordu Haberleri 19.11.2021, Son Güncelleme: 19.11.2021

Büyükşehirin Standı Festivalin İlgi Odağı Oldu

Hem Ordu Hem De Projeler Tanıtılıyor
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 16-21 Kasım tarihlerinde Başkent Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik “Tam Bana Göre Festival” etkinliği düzenleniyor.
 
Gerçekleştirilen festivale katılan büyükşehir belediyeleri ve ilçe belediyeleri kurdukları stantlarda yörelerine özgü yöresel ürünlerini ve projelerini gençlere sunuyor.
 
Birçok belediyenin davetlisi olduğu festivale katılım sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi de alana kurduğu stant ile hem yöresini tanıtıyor hem de yatırım ve projelerini ziyaretçilerine tanıtma fırsatı buluyor.
 
Gençlerden Büyükşehir Belediyesi Standına Yoğun İlgi
Festival alanına stant kuran Ordu Büyükşehir Belediyesi el sanatlarından yöresel ürünlere, doku kültürü çalışmalarından Kybele çikolatasına ve kendi yazılımı ile ürettiği su sayaçlarına kadar gençlere tanıtım yapıyor. Daha ilk günden yoğun ilgi gören Büyükşehir Belediyesi standında aynı zamanda Ordu tanıtım filmleri gösterilirken yine el broşürleri ve kitapçıklarda dağıtılarak şehrin tanıtıma katkıda bulunuyor.
 
Sokak Basketbolu İle Gençleri Bir Araya Getiriyor
Aynı zamanda festivalde e spor turnuvaları, ücretsiz konserler ve söyleşilerde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda etkinlik düzenleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvası ile gençleri bir araya getiriyor.
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar