İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Aybastı Haberleri 10.01.2020, Son Güncelleme: 10.01.2020

CHP Aybastı İlçe Kongresi yapıldı

Aybastı’da, tek liste ile gidilen CHP Aybastı İlçe Kongresinde başkan Oğuzhan Torun oldu.

Aybastı Merkez Düğün Salonun yapılan ve tek liste ile gidilen seçimde delegelerin tamamının oyunu alan Oğuzhan Torun CHP İlçe başkanı seçildi.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, kongrede yaptığı konuşmada, "Aybastı’dan Türkiye'ye bir mesaj olsun diye söylüyorum, geleceğin iktidarı Cumhuriyet Halk Partisi'dir. Bizlerin şu an yapması gereken tek şey, çalışmak, çalışmak ve çalışmaktır. Bugün genç bir kardeşimizin Aybastı’da Başkan olması bizleri hem Aybastı için, hem Ordu için hem de Türkiye’nin geleceği için umutlandırmıştır. “ diye konuştu.

Kongreye, Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, CHP Ordu İl Başkanı Yusuf Furtun, CHP Çevre İlçe Başkanları, Meclis üyeleri, İYİ Parti Aybastı ilçe Başkanı  ve Kabataş ilçe başkanı, iş adamları ve partililer katıldı.

Başkanlık için tek liste ile aday olan ve delegelerinin tümünün desteğini alan Oğuzhan Torun konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları vererek iktidara daha emin adımlarla yürüyeceklerini belirtti.

CHP Yeni Yönetim Kurulu
Seyfitdin Aydın, Sinan Dereköy, Ümran Doğan, Kemal Elmas, Temel Emsen, Murat Genç, Yüksel Kapıcı, Nihat Koçalan, Talip Tok, Muammer Yıldırım, Ahmet Yılmaz, Fahri Yüksel
İl Delegeleri
Oğuzhan Torun, Vural Yılmaz, Özdilek Aydoğan, Deniz Yüksel, Okan Aydın, Duran Akyazı, Sırrı Yumbul
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar