Enver Yılmaz’ın ‘’DEVRİM’’ Niteliğindeki Vaadini Aybastı Halkı Bekliyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın 24 Haziran seçim çalışmalarını sürdürürken Aybastı meydanında vatandaşlara verdiği devrim niteliğindeki vaadi için vatandaşlar çalışmaları bekliyor. Her dönem her siyasetçinin vaadi olan ve neşter vurulmayı bekleyen Aybastı’ya meydan kazandıracak olan bu vaadin Enver Yılmaz tarafından gerçekleştirilmesi Enver Yılmaz’ı da Aybastı adına tarihe geçirecek. Gerçekleşmediği takdirde ise bu hizmet ‘’ Siyasilerin Kürsü Vaadi ‘’ olarak tutulmayan söz olup daha uzun yıllar devam edecek.
Aybastı’nın çözüm bekleyen sorunlarından en önde geleni olan meydandaki Hacıeminoğllarına ait binanın kamulaştırılması ve yıkılması için çalışmalar Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılacak. Aybastı’da kurulan kürsüde kendisi söz veren Enver Yılmaz ‘’ Bu binanın yıkılması için her şeyi yapacağız ‘’ diyerek Aybastılılara umut verdi. Devrim niteliği taşıyan bu vaadin ardından Aybastılı vatandaşlar geçmişe çizgi çekerek Enver Yılmaz’a tekrar yüzünü döndü.
Verilen bu vaadin ne zaman çözüme kavuşacağı merak ediliyor. Yerel seçimlerden önce bir çalışma yapılmasını bekleyen vatandaşlar meydanda bulunan binanın yıkılmasının trafik başta olmak üzere her anlamda Aybastı’yı rahatlatacağını söylemekteler. Her seçim döneminde siyasilerin önüne gelen bu problemin çözüm yolunun Enver Yılmaz’dan geçmesi ve Büyükşehir Belediye Başkanının kendisinin bu sözü vermesi tüm Aybastılıları umutlandırdı. Yerelde bulunan siyasetçilerin de birlik ve beraberlik içerisinde olarak Enver Yılmaz ile birlikte bu sorunun bu sene çözüleceğine inanan Aybastı halkı start verilmesini dört gözle bekliyor.