FATSO’dan Aybastı’da İftar Yemeği
Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası (FATSO) Başkanı Tayfun Karataş Aybastı ve Kabataş ilçelerinde bulunan üyeleri ile Aybastı’da verilen iftar yemeğinde buluştu. İftar yemeği iki haziran cuma günü merkez düğün salonunda gerçekleşti
FATSO tarafından verilen iftar yemeğine Aybastı Kaymakamı Refik Özsoy, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Aybastılı esnafları ve Kabataşlı esnafları katıldılar. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı iftar programında oruçlar açıldıktan sonra FATSO Başkanı Tayfun Karataş konuşmalarını yaptı. Üyelerine seslenen Karataş ‘’ Birlikte hareket ederek daha çok işler başaracağımıza inanıyorum. Kabataş – Aybastı birlikteliği Fatsa ile birleşerek daha güçlü bir birliktelik oluşturmaktadır. Bizler FATSO olarak Aybastı’ya ve Katabaş’a yapılacak olan yatırımların takibini yapıyoruz. Aybastı’yı iç anadoluya bağlayacak olan yolun bir an önce bitmesi gerekmektedir. Bunu her alanda dile getiriyoruz. Aybastı üniversiteyi hak etmektedir. Bu konuda ciddi uğraşlar gösteriyoruz. Öncelikle Aybastı’da bizi temsil eden Aybastı Yönetim kurulu üyemiz Necat Arpacı’ya çok teşekkür ediyorum. Gösterdiği uğraş ve başarı bizleri mutlu etmektedir. Bizim büyüğümüz olan Necat Arpacı bize hem yol gösteren hem de tecrübeleri ile engelleri aşmamızı sağlayan isimlerden biridir. Kabataş esnafları temsilcisi yönetim kurulu üyemiz Muammer Zaimoğlu’na da teşekkür ediyorum.’’ Dedi.
FATSO Başkanı Karataş’dan sonra konuşma yapan İzzet Gündoğar tüm üyeleri selamlayarak FATSO’nun Aybastı’daki ticari gücün farkında olmasını, Aybastı’ya yapılacak yatırımların artırılması yolunda destek olunmasını istedi. Daha sonra Aybastı İlçe Kaymakamı da selamlama konuşması yaptı.
Konuşmaların ardından FATSO üyelerine plaketleri takdim edilerek iftar programı son buldu.