İdris Naim Şahin Sahaya İndi...

SP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, “Ordu’muzun her ilçesini her ay mutlaka ziyaret eden bir belediye başkanı olacağım. Halkımızın direkt ekonomisini yakından ilgilendiren çalışmalara imza atacağız” dedi.

Saadet Partisi (SP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, seçim çalışmaları kapsamında İkizce ve Çaybaşı ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. İlk olarak  İkizce meydanında kendisini karşılayan çok sayıda kalabalık bir topluluğa hitap eden Şahin, Ordu’nun artık kendine güvenmesi gerektiğini açıkladı. Ordu genelinde başkan seçildiği takdirde hangi ilçeden, hangi partiden seçilirse seçilsin merkezinde hizmet olan her belediye başkanına eşit mesafede olacağını belirten Şahin, tüm ilçelere eşit hizmet götürüleceğinin garantisinin kendisi olduğunu söyledi.

20’de 21’e açıklık getirdi

Slogan olarak 20’de 21 ifadesini neden kullandıklarına da açıklık getiren Şahin, “21’inci adaylarımız ise başta İstanbul olmak üzere Ordulu olup diğer illerde aday olan hemşerilerimizdir. Ordu’muzun her ilçesini her ay mutlaka ziyaret eden bir belediye başkanı olacağım. Halkımızın direkt ekonomisini yakından ilgilendiren çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

Ordu seçimi Türkiye’ye örnek olacak

Ardından Çaybaşılılarla buluşan Şahin, tüm gücü tek bir adrese teslim etmenin güç zehirlenmesi yaşattığı gerçeğini halkın gördüğünü söyledi. Şahin, gelinen noktada Orduluların artık güce değil, liyakate göre seçim yapma kararını ortaya çıkardığını vurguladı. Ordu’da yaşanacak seçimin tüm Türkiye’ye örnek olacak bir seçim olacağını belirten Şahin, Ordu’yu sadece adı ile değil, tüm Türkiye’de uygulanan projelerle örnek bir kent haline getirmek için mücadele edeceklerini belirtti. ORDU OLAY