İYİ Parti Aybastı İlçe Kongresi Yapıldı
İYİ Parti Aybastı İlçe Başkanlığı 1. olağan kongresi yapıldı. Kurucu ilçe başkanı olarak atanan Mevlüt Demirbaş, İyi Parti’de seçilen ilk ilçe Başkanı oldu. İlçe binasında gerçekleştirilen kongreye Onur Şahin, İl Yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanları, partililer ve Aybastılı vatandaşlar katıldı.
Katılımın yoğun olduğu İYİ Parti İlçe Kongresi’nde açılış konuşmasını İlçe Başkanı Mevlüt Demirbaş yaptı.
İlçe binasında yapılan kongre, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı, daha sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in mesajı okundu.
Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan İyi Parti Kurucu İlçe Başkanı Mevlüt DEMİRBAŞ, ilçe başkanlığına seçildi.
Demirbaş, başkan seçildikten sonra yaptığı konuşmada partililere teşekkür ederek, "Çatımız İslam, cesaretimiz iman, rehberimiz Kur'an, düsturuyla birlik ve beraberliğimiz için çok çalışacağız. Bizler her alanda projeler geliştirerek şehrimizin müreffeh bir seviyeye ulaştırmak için görev aldık. Bütün gönüldaşlarımızla birlikte el ele verip gece gündüz demeden çalışacağız." dedi.
Mevlüt Demirbaş başkanlığında oluşan yönetim şu isimlerden oluştu: Mustafa Gürsoy, Dursun Erdem, Yücel Güleç, Metin Elmas, Özkan Aksu, Metin Koçkaya, Vahit Emergen, Mustafa Yılmaz, Gürer Altuntaş, Serpil Dereköy, Ergün Ekiz, Mehmet Yediyıldız, Meziyet Yılmaz, Beytullah Belen, Fahri Çukur, Ali İhsan Koçalan, Ahmet İkiz, Kemal Özmen, Yücel Zaimoğlu, Ahmet Yıldız, Ayşe Demir ve Erol Altuntaş.
  Etiketler