İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Yüksel Tokat Çalışmalarını Sürdürüyor
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Yüksel Tokat seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret eden Yüksel Tokat çeşitli açıklamalarda bulundu. Memleketimde herkes hakkı olanı isteyebilsin diye aday oldum diyen  Yüksel Tokat bu ilçeyi birlikte yöneteceğiz dedi. Gazetemize açıklamada bulunan ve görüşlerini paylaşan Yüksel Tokat’ın açıklamasının tamamı şu şekilde;
‘’ 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerin de AYBASTI’mızı birlikte el ele yönetmek için göreve talibim. Karadeniz’in incisi cennet vatanımızı bölgemizin ve dünyanın en güzel ve eşsiz Perşembe Yaylamızı ,Aybastı’mızın bütün mahallelerini, Doğasını havasını toprağını birlikte yaşadığımız coğrafyamızı, kimliğin de Aybastı yazan bütün vatandaşlarımızla birlikte yönetmeye Adayım.
Çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerle birlikte el ele Aybastı’mızı birlikte yöneteceğiz . Parti ve şahıs ayrımı yapmaksızın belediyemiz bünyesinde her vatandaşımızın eşit şartlarda yararlanabileceği, senden benden ayrımı yapmaksızın Adil ve eşit bir şekil de yönetmeye talibim.
Çıkmış olduğumuz bu yolda Diğer partilerden Aday olan; AKP belediye başkan Adayı Sayın Beytullah GEÇTAN’a,  Chp belediye başkan Adayı Sayın Özdilek AYDOĞAN’a da çıkmış oldukları bu yolda başarılar dilerim. İnşallah Aybastı İyi olacak’’ dedi.
Yüksel Tokat’ın sosyal medyada en fazla takip edilen aday olduğu da dikkat çekti. Sosyal medyaya önem veren gençlerin objektifinde olan Yüksel Tokat sosyal medya hesaplarına da özen gösteriyor. Vatandaşın sosyal medya üzerinden yapmış oldukları istek ve taleplere anında cevap veriyor. Bütün olumlu ya da olumsuz eleştirilere de açıklık getiriyor.