İzzet Gündoğar Yeğenini Kaybetti
Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar acı haber ile yıkıldı. İzzet Gündoğar Yeğeni Özcan Gündoğar’ı genç yaşta kaybetti.
Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar’ın Yeğeni, Metin Gündoğar’ın oğlu Özcan Gündoğar Tekirdağ Çorlu’da çalıştığı iş yerinde geçirdiği kalp krizine yenik düştü. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Özcan Gündoğar genç yaşta hayatı gözlerini kapadı. Özcan Gündoğar’ın ölümü tüm yakınlarını yasa boğdu.
16 Ocak Salı günü uzun yıllardır yaşadığı Çorlu’da cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verilen Özcan Gündoğar’ın cenazesinde yeğeninin ani ölümü ile sarsılan Belediye Başkanı İzzet Gündoğar’ı ve Gündoğar ailesini Aybastılılar yalnız bırakmadılar. Aybastılılar Çorlu’ya akın ederek Gündoğar ailesinin acısını paylaştılar. Aybastı’dan gidenlerin yanı sıra İstanbul’da yaşayan gurbetçiler de acılı günde Başkan Gündoğar’ın ve Gündoğar ailesinin yanında oldular.
Özcan Gündoğar’ın cenazesi öğle namazına müteakip Çorlu’da toprağa verildi. Gündoğar ailesine ve tüm dostlarına başsağlığı diler, Merhum Özcan Gündoğar’ın mekanının cennet olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz.