Kabataş’ta Kemal Özer Rüzgarı Esiyor
‘’ Deneyimli Başkan Kemal Özer Kabataş’ta İYİ Parti’nin Adayı Oldu ‘’
Ordu’nun büyükşehir olmadan önce Alankent Belde Belediyesinde 10 yıl AK Parti çatısı altında Belediye Başkanlığı görevini yapan ve geçtiğimiz dönem Kabataş Belediyesinde Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Kemal Özer İYİ Partiden Kabataş Belediye Başkanlığına aday oldu.
Bölge belediye Başkan Adaylarının içerisinde en çok konuşulan isimlerin başında gelen Kemal Özer ‘’ Tüm küskünleri barıştırmak için adayım ‘’ dedi. Halktan gelen talep üzerine aday olmaya karar verdiğini söyleyen Kemal Özer şimdiden seçimin favorisi gösterilmekte. Bölge halkının tümüne hitap etme becerisine sahip olan Kemal Özer yaptığı açıklamada;
‘’ Kabataş ve Alankent olarak birçok çileyi birlikte çektik. Bölgemizde hizmet yolunda neler yapabileceğimizi çok iyi biliyoruz. Tüm hemşehrilerimiz ile birlikte el ele vererek tüm zorlukları aşacağımızdan eminim. Amacımız Kabataş ve bölgesine yatırımlar yapıp, farklı bir şehir inşaa etmek. Bu yolda emek sarf ederek milletimizin isteği doğrultusunda çalışmalar yapacağız.’’ Dedi.