Kar Yağışı Aybastı Genelinde Etkisini Gösterdi
Havaların ılıman gitmesinden endişelenen fındık üreticisi kar yağışının etkisini göstermesi ile rahatladı. Aralık ayında başlayan kış aylarında normal mevsim koşullarına göre çok önceden yağması beklenen kar yağışı Ocak ayının sonlarında ilçeyi etkisi altına aldı.
Kar yağışının artması fındık üreticisini sevindirdi. Aralıksız olarak devam eden kar yağışı ile birlikte mevsim normale dönmüş oldu. Kapanan yollar ile ilgili çalışmalar da Belediye ekipleri tarafından aralıksız devam ediyor.
7/24 saat ilçe halkına hizmet vermek için çalıştıklarını belirten Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, “ Salı Günü akşamüzeri başlayan kar yağışı ilçemizde hayatı olumsuz yönde etkilemiştir. Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyemizin koordineli çalışması sonucu vatandaşlarımızın mağduriyetleri giderilerek ilçe genelindeki tüm mahallelerimizde yollarımız ulaşıma açılmıştır. Buradan gece gündüz çalışan ekiplerimize teşekkür ediyor. Herhangi bir sıkıntısı olan vatandaşımız 24 saat bana ait olan 0 532 230 79 68 bu telefon numarasından arayabilirsiniz. Tüm hemşerilerimize hayırlı ve bereketli bir kış diliyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.