MHP Aybastı’da Yeni Yönetimi Belirledi
Milliyetçi Hareket Partisi Aybastı’da yeni yönetime görevi verdi. İl Başkanı Köksal Yılmaz’ın ilçeye gelerek yapmış olduğu toplantının ardından Aybastı yönetimi belirlendi.
Aybastı’da MHP ilçe Başkanı Pelitözü Mahallesinde yaşayan Şehit Yakını Şenel Pürçek oldu. Köksal Yılmaz ile yapılan toplantıda; ‘’ Bizde görev istenmez verilir. Partim bu görevi bana layık gördüyse bu benim için bir görevdir. Vatana ve millete hizmet görevidir. Parti teşkilatında bulunan arkadaşlar da eğer layık görürler ise verilen görevi şerefle sürdürürüm. ‘’ dedi.
Yapılan toplantıların üzerine Şenel Pürçek İlçe Başkanı olurken yönetimde ise; Bilge Hilal Çalışkan, Metin İke, İbrahim Aydın, Şendoğan Demirkan, Hüseyin Bağcivan, Salih Yalçınkaya, Abdullah Güç, Ahmet Göçmen, Cemil Müldür, Ahmet Doğan, Mustafa Pürçek, Cumhur Güleç, Mehmet Kurtoğlu, Hayrettin Altuntaş, Mehmet Doymaz, Duran Dereyurt, Salih Turan, Nihayet Altuntaş, Şaban Özkan, Savaş Demirkan, Cemal Altuntaş, Ahmet Erdoğmuş, Murat Sercan, Ömer Eren, Harun İkiz, Ayhan Kaya, Ertuğrul Hanilçe, Muhsin Tolgahan  Tataroğlu, Bekir İlhan yer aldı.
Yeni Başkan Şenel Pürçek ve ilçe yönetimi yerel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanarak Milliyetçi Hareket Partisinin Aybastı’da tekrar hissedileceğini belirttiler.
  Etiketler