Ordu Ak Partide Aday Adayı Enflasyonu Yaşandı
24 Haziran seçimleri öncesi partiler de milletvekilleri aday adayı belirleme çalışmalarında sona gelinmeye başlandı. Milletvekili adaylığı için en çok başvuru...
24 Haziran seçimleri öncesi partiler de milletvekilleri aday adayı belirleme çalışmalarında sona gelinmeye başlandı. Milletvekili adaylığı için en çok başvuru AK Parti’den yapıldı. 24 Nisan’da başlayan aday adaylığı süreci 2 Mayıs saat 5’te son buldu. Bugün itibarıyla Ordu’dan 67 kişi AK Parti milletvekili adaylığı için başvuru yaptı. Başvuruların ardından 5 Mayıs’ta Ordu da temayül yoklaması yapılacak. Burada yapılacak olan temayül yoklamasının ardından AK Parti Genel Merkezi 21 Mayıs günü milletvekilleri adaylarını belirlemiş olacak.
24 Haziran milletvekili seçimleri için AK AK Parti’den Ordu milletvekili olabilmek için müracaat edenlerin isimlerini aşağıda yayınlıyoruz.
İbrahim YAŞAR, Avni GÜNAY, Atakan ORHAN, Yavuz KURT, Halil Taha KILIÇ, Bilman GÜZELİPEK, Sefa YÜCE, Remzi TAŞ, Hüseyin ANLAYAN, Hamide AYDEMİR DEMİR, Abdurrahman TOMAKİN, Burak KÖSE, Ayhan YILMAZ, Ömer Faruk YÜCEDAĞ, Hüseyin AKYOL, Ahmet OVALI, Süleyman TOMAKİN, Damla AKÇİÇEK ÖZER, Sami KOVANCI, Hacer ÇOBANOĞLU, Murat OCAK, Lütfi EFİL, Tolga BAŞ, Abdullah UÇAR, Muammer COŞKUN, Ali Osman TOBAY, Yavuz Selim KIRAN, İsa GÜMÜŞ, Mehmet KARA, Musa YÜKSEL, Hasan AKSU, Murat GÜRSOY, Olgun OCAK, Engin AVCI, İdris ALTUNEL, Ergün TAŞÇI, Sait İNAN, Bülent YÜCETEPE, Şakir ÇOBAN, Osman AKTEPE, Mustafa HATİPOĞLU, Yüksel DEMİRKOL, Selami DUMAN, Fahrettin YAHŞİ, İbrahim DEMİR, Hasan EMRE DEMİRKOL, Samet ÖZDEMİR, İsmet ERÇAL, Emine UYSAL, Mehmet BASKI, Yener TOPÇUOĞLU, İhsan ŞENER, İsa AKÇAY, Metin GÜNDOĞDU, Uğur CÖRÜT, Kadem ADALI, Metin PİLE, Mesut TÜRKELİ, Atanur TİRYAKİ, Sait URULU, Orhan BOLATLI, Nuri KAHRAMAN, Eyüp FATSA, Yusuf AKALIN, Oktay ÇANAK..
 
  Etiketler