İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Ordu Haberleri 16.04.2021, Son Güncelleme: 16.04.2021

Ordu’da Durmak Yok!

Ordu’da, sürücülerin korkulu rüyası olan güzergahlar engel olmaktan çıkıyor. Karadeniz’in sarp arazilerinin bulunduğu bölgelerde, vatandaşları güvenli yollara kavuşturmak için büyük bir mücadele örneği sergileyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ferhat misali dağları delerek vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını aralıyor.
 
Tokat’a Bağlantı Sağlayan En Kısa Yol
 
Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Aybastı ilçesini, Hacıosmanlı, Zaferimilli ve Uzundere mahalleleri grup yolu üzerinden Tokat’a bağlayan, 13 kilometre uzunluğundaki güzergahta başlattığı genişletme çalışmalarına devam ediyor. 7 kilometresi tamamlanan güzergahta, yol genişletme ve zemin iyileştirme çalışmaları yapıldı.
 
3 Ton Dinamit Kullanıldı
 
Aybastı ilçesinin en zorlu etaplarından biri olan Hacıosmanlı, Zaferimilli ve Uzundere Mahalleleri grup yolunda, iş makinelerinin genişletme yapamadığı yollar dinamit yardımıyla açıldı. Dik dağ ve kayalıklarla dolu yamaçlarda çalışmalarını sürdüren ekipler, geçit vermeyen yolları aşmak için 3 ton dinamit kullandı. Kısa sürede tamamlanması planlanan genişletme ve iyileştirme çalışmalarıyla birlikte, dar ve tehlikeli virajların olduğu, kazaların yoğun yaşandığı güzergah güvenli ve konforlu bir yapıya kavuşacak.
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar