İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Aybastı Haberleri 18.10.2019, Son Güncelleme: 18.10.2019

Ordu Tanıtım Günleri 9. Kez Başlıyor

Ordu Valiliği’nin himayesinde, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) işbirliğiyle bu yıl 9’ncisi düzenlenecek olan “Ordu Tanıtım Günleri” başlıyor. Aybastı’nın da içinde yer aldığı organizasyon hakkında konuşan Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, belediye olarak organizasyon için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
9.Ordu Tanıtım Günleri 17-20 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilecek. Ordu tanıtım günlerinde Aybastı Belediyesi’de yer alacak. Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Ordu Günleri’nde gurbette yaşayan Aybastılılar ile buluşma heyecanı yaşadıklarını dile getirerek, organizasyon için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
İstanbul’da 300 bine yakın Ordulunun yaşadığını belirten Başkan Geçtan, “Hemşerilerimiz İstanbul’da, gerek nüfus, gerekse ticari hayata ve ülke ekonomisine önemli katkılar sunmaktadırlar. Hemşerilerimiz aynı zamanda memleketçilik duygusuyla doğup büyüdükleri toprakları unutmayarak her platformda destek olmaya devam etmektedirler. Bizler, gurbette yaşayan Aybastılı kardeşlerimizle her fırsatta bir araya gelerek kentimizle ilgili ortak istişareler yürütmekteyiz. Ordu Tanıtım günleri de tekrar bir araya gelmemize fırsat sağlayan organizasyonlardan biri oluyor. Tüm hemşehrilerimizi Ordu Tanıtım Günlerine davet ediyoruz. ‘’ dedi.
Ordulu siyasetçi, bürokrat, sanatçı, akademisyen, sporcu, iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarının da yer alacağı “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinde 4 gün boyunca konser, halk oyunları ve sürpriz etkinlikler de yer alacak.
 

  Etiketler:

Çok Okunanlar