“Ordu Tanıtım Günleri”nin 7’ncisi Yapılıyor
“Ordu Tanıtım Günleri”nin bu yıl 7’ncisi yapılıyor.
 
Merkezi İstanbul’da bulunan Ordu Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen ve bu yıl 7’ncisi yapılan “Ordu Tanıtım Günleri”, 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fatih Yenikapı Fuar ve Gösteri Merkezi”nde gerçekleştirilecek.
 
Ordu Valiliği’nin himayesinde, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu(ORDEF) işbirliği ile düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri”nde; Ordu, kültürüyle, turizmiyle, ekonomisiyle, tüm ilçeleriyle birlikte tanıtılıyor.
 
Ordu’nun siyasetçi, bürokrat, sanatçı, akademisyen, sporcu, işadamları, sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecek “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinde, 4 gün boyunca konser, halk oyunları ve sürpriz etkinlikler de yer alacak.
 
Aybastı Belediyesi Standını Açtı
Ordu Tanıtım Günlerinde Aybastı Belediyesi de standını açarak yöresel ürünler ve Perşembe Yaylasının tanıtımını yapıyor. Aynı zamanda Aybastı Belediyesinin Ordu Tanıtım Günlerinde açmış olduğu stand gurbetçiler tarafından büyük ilgi görüyor. Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar gurbetçiler ile birlikte bir araya gelerek memleket havasını İstanbul’da yaşıyor.
Ordu Tanıtım Günlerinde stand açan Aybastı Belediyesi personelleri ile standı ziyarete gelen gurbetçilere yöresel ürünlerden ikramda bulunuyor. Ordu Tanıtım Günlerinin Bu yıl 7. yapılan etkinliklerde Aybastı Belediyesinin açmış olduğu standa yoğun ilgi gösterilmekte. Standa Turizm Bakanı Numan KURTULMUŞ’un yanı sıra bürokratlar, çok sayıda siyasiler ve hemşehri akınına uğramakta.