Şenel Yediyıldız’a Büyük İş Düşüyor
Aybastı ve Kabataş ilçesi için büyük öneme sahip olan Aybastı Devlet Hastanesi yeni binasına taşınması ile birlikte vatandaşlar tarafından da yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Özellikle iki ilçeye birden hizmet vermesine dikkat çekilmesi gereken Hastanenin gerekli personel sayısını tamamlamak adına Ordu Milletvekili T.B.M.M Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Şenel Yediyıldız’a büyük iş düşüyor.
Kendisi de Doktor olan ve uzun  yıllar sağlık sektöründe kendi hemşehrilerine çalıştığı kurumlarda büyük ilgi gösteren Şenel Yediyıldız bugün Milletvekili olarak Kabataş ve Aybastılı hemşehrilerine hizmet ediyor. Yeni hastanenin yeni personele ve vatandaşların sahilden kurtulmaları, kendi memleketlerinde tedavilerini görmeleri için yeni doktorlara ihtiyacını olduğunu hepimizden iyi bilen Şenel Yediyıldız’ın T.B.M.M Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı olması da bölge halkını umutlandırıyor.
Aybastı Devlet Hastanesine alınacak ve atanacak personelleri vatandaşlar tarafından yakından takip etmesi istenen Milletvekili Şenel Yediyıldız ziyaretlerinde de bölgeye farklı baktıklarını konuşuyor. Bölgenin vekili olan ve Ordu’da 1. Sıradan meclise giren Milletvekili Yediyıldız Aybastı ve Kabataş’ın özellikle sağlık alanında tek umudu olarak nitelendiriliyor.
  Etiketler