İşleminiz Başarıyla sonuçlandı...
 İşleminiz Hatalı...
  •  0452 714 23 58
  •  0452 714 23 58
  •  0541 401 04 52
Ordu Haberleri 08.10.2021, Son Güncelleme: 08.10.2021

Üç İlçe Bu Yolla Bağlanıyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kabataş ve Gölköy ilçelerini en kısa güzergahla birbirine bağlayan Beylerli, Hoşkadem ve Alacalar grup yolunun tamamını asfaltla buluşturuyor.
 
Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi’nin sürdürdüğü asfalt seferberliği devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, coğrafi olarak engebeli ve dağınık bir yapıya sahip olan bölgenin grup yollarında, vatandaşların ulaşım kalitesini yükseltmek için yoğun bir mesai harcıyor.
 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, mahalle ve grup yollarının standartını yükseltmek, vatandaşlara konforlu bir ulaşım sunmak için çalışmaların sürdüğünü söyledi.
 
Toplam Uzunluğu 12 Kilometre
 
Kabataş, Aybastı ve Gölköy ilçeleri için önemli bir güzergahı daha asfalt konforuna kavuşturacaklarını ifade eden Başkan Güler, “Toplam uzunluğu 12 kilometre olan yolun 10 kilometrelik kısmı daha önce asfaltla buluşmuştu. Son kısımda kalan 2 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışması başlattık. Ekiplerimiz bölgede yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor” dedi.
 
Finale Son İki Kilometre
 
Yolun, Kabataş, Aybastı ve Gölköy ilçelerine de hizmet vereceğini belirten Başkan Güler, “Bu yolun bir diğer özelliği de Gölköy ilçemize bağlı Güzelyurt Mahallesi mevkiinden Kabataş ilçemize bağlı Beylerli Mahallesiyle birlikte iki ilçemiz arasındaki en kestirme güzergah olması. En kısa sürede hizmete sunacağımız yol İlçelerimize hayırlı olsun” dedi.  

  Etiketler:

Çok Okunanlar