Vali Yavuz, Vatandaşların Dertlerini Dinledi
Vali Seddar Yavuz, sorunlarını, taleplerini ve şikayetlerini iletmek üzere kendisinden randevu talebinde bulunan vatandaşları, düzenlediği toplantıda dinledi.  
 
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda,  Vali Yardımcıları Adem Öztürk, Ekrem Ballı, Bayram Gale, Ahmet Arık, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yarbay Murat Yılmaz, bazı daire müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
 
“Vatandaşlarımızın Şikayet ve Sorunlarını Çözmek, Dertlerine Çare Olmak istiyoruz”
 
Toplantı öncesi bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, "Kamu kurum ve kuruluş temsilcilerimiz ile birlikte  sizlerin şikayet ve sorunlarını çözümlemek üzere buradayız. Valilik olarak vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sorunlarına  çözüm üretmek için yaklaşık 4 aydır sizlerle beraberiz. Bu süreyi en etkin ve en verimli şekilde kullanmak, sizlerin şikayet ve sorunlarını çözmek, dertlerinize bir nebze olsun çare olmak istiyoruz. Niyetimiz arzumuz bu” diye konuştu.
 
 “İlimizde Kimsesiz Hiç Kimse Kalmasın İstiyoruz “
 
31 Ekim 2017 tarihinde mahallelerinin sorunlarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini iletmek üzere kendisinden randevu talebinde bulunan mahalle muhtarlarıyla düzenlenen toplantıda biraraya geldiğini hatırlatan Vali Seddar Yavuz, ”Bugün de siz değerli vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinlemek ve çözüm bulabilmek amacıyla sizlerle buluştuk. Ayrıca, okullarımıza ve esnaflarımıza da   ziyaretlerde bulunuyoruz. Böylelikle ilimizde kimsesiz hiç kimse kalmaması için elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz” dedi.
 
Vali Yavuz, ”Vatandaşlarımızın sorunlarını çözebileceklerimiz olabildiği gibi zaman zaman çözüm üretmekte zorlandığımız sorunlar da olacaktır. Burada, önemli olan bu iradenin ortaya konmasıdır. Sorunlarını anlatmak isteyen tüm vatandaşlarımızı burada dinleyceğiz” şeklinde konuştu.
 
“Vatandaşlarla Terk Tek Görüşerek Not Aldı”
 
Toplantıda, vatandaşlarla tek tek görüşerek sorunlarını dinleyen ve not alan Vali Seddar Yavuz, sorunların çözümü konusunda kurum amirlerine talimatlar verdi.
 
Vatandaşlar Vali Yavuz’a Teşekkür Etti 
 
Toplantıya katılan vatandaşlar, sorunlarının dinlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Seddar Yavuz’a teşekkür etti.